امیر مسعودی
درج آگهی رایگان
ايروبيك ايروبيك .

ايروبيك

 

 

تاثير ايروبيك بر لاغري و رعايت نكات ضروري كليك كنيد


مزاياي شگفت انگيز ورزش ايروبيك كليك كنيد

تغذيه مناسب براي ورزش ايروبيك كليك كنيد

آموزش تمرينات ايروبيك كليك كنيد

رازهاي ايروبيك را بدانيم كليك كنيد

چگونه و چه اندازه ايروبيك كار كنيم كليك كنيد

تاثير تمرينات ايروبيك در عضله سازي كليك كنيد

اثرات مثبت ايروبيك بر بدن و روحيه افراد كليك كنيد

انواع ورزش هاي ايروبيك كليك كنيد

چگونگي و نحوه تمرينات ايروبيك كليك كنيد

فيلم آموزش ايروبيك رايگان

    فيلم آموزش ايروبيك رايگان,
    فيلم رايگان آموزش ايروبيك,
    دانلود رايگان فيلم آموزش ايروبيك,
    دانلود رايگان فيلم آموزش ورزش ايروبيك,

ررسي اثرات حركات ايروبيك و بدنسازي بر سلامتي افراد

حركات ايروبيك و بدنسازي پايه تمام ورزشهاست.رفعت شمس مداح مربي و داور آمادگي جسماني و ايروبيك و كار با دستگاه (بادي بيلدينگ) در مقاله‌اي به بررسي اثرات حركات ايروبيك (بدون وزنه) و بدنسازي بر روي سلامتي افراد پرداخته است كه به شرح ذيل ارائه مي‌شود:
«تمام مردم چه در ايران و چه در جهان معتقدند كه ورزش از هر نوع كه باشد براي شادابي و سلامتي مؤثر و مفيد است و كمتر كسي است كه ذاتا از ورزش متنفر باشد. اكثر مردم ورزش كردن را دوست دارند ولي به دلايل مختلف اعم از كمبود وقت، مشغله زياد، تنبلي و . . . از آن گريزانند. بايد همه مردم را آگاه كرد كه «ورزش» انجام حركات سنگين و تمرينات سخت نيست و حتما نياز به محل مناسب، وقت زياد و انرژي فراوان ندارد، بلكه مي‌توان در خيابان، منزل و محل كار نيز شروع اوليه را انجام داد.
حركات ايروبيك (بدون وزنه) و حركات بدنسازي (با هالتر، دمبل، وزنه، سيم‌كش و . . .) كه پايه تمام ورزشهاست را مي‌توان نه تنها در باشگاه ورزشي بلكه در منزل و محل كار هم، به مدت 15 تا 20 دقيقه انجام داد.
يك كشتي‌گير، يا يك فوتباليست و ورزشكاران ديگر رشته‌ها بايد اين دو نوع را، البته به صورت نيمه حرفه‌اي در خلال تمريناتشان انجام دهد. حتي خلبانان جت، بايستي روزانه يك ساعت حركات بدنسازي با وزنه انجام دهند و عضلات گردن، شانه، سينه و پايشان را تقويت كنند تا هنگام سرعتهاي بالا و پروازهاي مانوري، به دليل عدم رسيدن خون به مغز و سر كه دچار نابينايي موقت مي‌شوند، اين عضلات به كمك آنها بيايد و باعث پمپاژ بهتر خون گرديده و در نتيجه دچار مشكل نشوند.

بدنسازي (كار با دستگاه)

هالتر، وزنه، دمبل، چوب كش، سيم‌كش جزء فعاليتهاي قدرتي و غيرهوازي محسوب مي‌شوند كه جز لاينفك (جدا شدني) از تمرينات روزمره ايروبيك هستند. از نظر پزشكي بهترين راه براي جلوگيري از پوكي استخوان است زيرا عمل كلسيم‌سازي روي استخوانها انجام مي‌شود و در افزايش توان و استقامت عضلات مؤثر است، نقش مهمي در ايجاد اعتماد به نفس و رضايتمندي از جسم دارد و باعث كاهش خطر پوكي استخوان و بهبود هماهنگي بدن مي‌شود.


برچسب: فيلم آموزش ايروبيك رايگان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۳:۵۷:۰۶ توسط:ايروبيك موضوع:

دمبل ايروبيك بانوان

دمبل ايروبيك بانوان,
ايروبيك بانوان پوياورزان,
ورزش ايروبيك بانوان,
كلاس ايروبيك بانوان,

شته ايروبيك از سال 1375 رسما" توسط كميته بين المللي المپيك به عنوان يكي از زير شاخه هاي فدراسيون جهاني ژيمناستيك شناحته شد اما در ايران به علت تمركز صرف فدراسيون هاي قبلي روي ژيمناستيك هنري، ايروبيك عمدتا“ به صورت غير منسجم و پراكنده تحت نظر انجمنهاي ورزشي آمادگي جسماني و فدراسيون ورزش همگاني ( و بيشتر در بخش بانوان ) به فعاليت خود ادامه مي داد. هر چند كه اين رشته رسما" مي بايستي زير نظر فدراسيون ژيمناستيك ايران فعاليت مي نمود. اولين حضور رسمي ايران در عرصه بين المللي در سال 1378 در كشور بلغارستان با دعوت فدراسيون جهاني از بانوان ايراني انجام شد و اولين كتاب قوانين و مقررات داوري در سال 1379 توسط خانم شهره حقاني قهرمان اسبق ژيمناستيك ايران ترجمه گرديد. اولين دوره داوري بين المللي و كارگاه آموزشي در بخش بانوان با حضور خانم فومه آ در سال 1383 در تهران برگزار شد .

در بخش آقايان پس از بررسي دقيق فدراسيون ژيمناستيك و به منظور فعال سازي شاخه هاي ديگر تحت نظر فدراسيون جهاني ژيمناستيك مانند ترامپولين، آكروژيم ، ريتميك و ايروبيك و پيگيري هاي رياست محترم فدراسيون جناب آقاي محتشمي و مساعدت مسئولين سازمان تربيت بدني و كميته ملي المپيك اين رشته رسما" به عنوان يكي از زير شاخه هاي فدراسيون ژيمناستيك سازماندهي شد و آقاي محمود اصلي ( دبير سابق فدراسيون ژيمناستيك) به عنوان مسئول كميته ايروبيك معرفي و ايشان نيز با همكاري آقاي هادي قاسمپور (از قهرمانان تيم ملي ژيمناستيك هنري و دانشجوي كارشناسي ارشد تربيت بدني ) و خانم تقوائي ( نايب رئيس فدراسيون در امور بانوان ) به مطالعه و تحقيق در مورد ايروبيك پرداخته و اولين اردوي استعداد يابي جهت آموزش اصول پايه ايروبيك و با دعوت از علاقمندان و قهرمانان ورزشي و ژيمناستيك در تاريخ 20/12/1385 در تهران تشكيل شد. از ابتداي سال 1386 فدراسيون ژيمناستيك جهت توسعه رشته ايروبيك در ابعاد عمومي و قهرماني و همچمين افزايش دانش و اطلاعات مربيان برنامه هاي آموزشي متعدد و منسجمي را آغاز نمود.

اولين دوره تربيت مربي و داور در بخش آقايان ابتداي تابستان 1386 در شهرستان شاهرود آغاز شد و اولين دوره داوري بين المللي در شهريور همان سال به منظور آشنا سازي مربيان و ورزشكاران با قوانين بين المللي اين رشته با همكاري فدراسيون جهاني ژيمناستيك زير نظر مدرس فرانسوي در تهران برگزار شد. اولين مسابقات رسمي بين المللي تيم ملي بزرگسالان ايران از شهريور 1386 با شركت در مسابقات جام جهاني اسپانيا آغاز شد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۳:۵۶:۱۷ توسط:ايروبيك موضوع:

دانلود رايگان فيلم آموزش ورزش ايروبيك

دانلود رايگان فيلم آموزش ورزش ايروبيك,
دانلود ايروبيك بانوان,
مربي ايروبيك بانوان,
كلاسهاي ايروبيك بانوان,

تاثير ورزش ايروبيك روي مغر بانوان

ايرنا از پايگاه اينترنتي ‘زينيوز’، محققان كلينيك مايو دريافته اند كه ورزش ايروبيك مي تواند مغز را هوشيارتر كرده و خلق وخوي انسان را بهتر كند.

مشخص شده است كه انجام ۳۰ دقيقه ورزش ايروبيك از هر نوعي به اندازه پنج بار در هفته با كاهش خطر ابتلا به زوال عقل ارتباط دارد.

‘رادولفو ساويكا’ متخصص مغز و اعصاب كلينيك مايو در بيانيه اي اعلام كرد: انجام فعاليت هاي ورزشي از سنين جواني از موضوعات مهم و پر اهميت است.

دويدن و شنا كردن كه دو ورزش مهم المپيك محسوب مي شوند، هر كدام شكل هايي از حركات ايروبيك را ارائه مي دهند.

شنا كردن علاوه بر آنكه حاوي چند نوع حركت ايروبيك است براي تقويت مفاصل نيز مفيد است.

بسكتبال، دوچرخه سواري، فوتبال، هاكي، هندبال، راه رفتن تند و تنيس نيز چند نوع مختلف حركات ايروبيك را ارائه مي دهند.

بدمينتون، پينگ پونگ، تكواندو و غيره نيز همه به تمركز، هماهنگي دست و چشم، دقت و به حركت انداختن ورزشكاران نياز دارد كه آنها نيز نوعي فعاليت با ارزش ايروبيك را ارائه مي دهند


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۳:۵۴:۲۸ توسط:ايروبيك موضوع:

دانلود رايگان سي دي آموزش ايروبيك

    دانلود رايگان سي دي آموزش ايروبيك,
    دانلود رايگان سي دي ايروبيك خارجي,
    دانلود رايگان سي دي ايروبيك در خانه 2,
    خريد اينترنتي سي دي صوتي تصويري ايروبيك,
كاهش چربي و وزن اضافي
اگر هدف اصلي شما از ايروبيك از دست دادن چربي و وزن اضافي باشد، ۶ يا ۷ نوبت در هفته كه تقريبا معادل روزي يك مرتبه است، مي تواند تاثير بالقوه اي روي اندام شما داشته باشد و شما را به وزن مطلوبتان برساند. در مجموع آنچه در انجام اين تمرينات حائز اهميت است افزايش مدت زمان انجام حركات، استمرار و تكرار و بالا بردن ميزان دشواري تمرينات مي باشد. مخصوصا اگر در شرايط جسماني مناسبي نيستيد، وزن اضافي داريد، سالخورده ايد و يا در دوران بهبودي از مصدوميت و سپري كردن دوران نقاهت هستيد، اين تمرينات برايتان بسيار مفيد خواهد بود.

● گرم كردن بدن
با حركات و نرمشهايي خيلي نرم و آرام در كمال آرامش خودتان را گرم كنيد، همين نرمشها باعث مي شوند تا اگر مشكل جسماني داريد ناراحتي و دردتان كاهش پيدا كند و كم كم بهبود پيدا كنند. گرم كردن و آماده كردن بدن براي تمرينات ايروبيك با انجام نرمشهايي سبك و در سطوح ساده اي از تمرينات كششي به مدت ۲ تا ۱۰ دقيقه به شما كمك ويژه اي خواهد كرد اما به ياد داشته باشيد كه نبايد به طور ناگهاني در طول انجام تمرينات، آنها را متوقف كنيد چرا كه ممكن است دچار مشكل شويد.

● تصورات غلط
اين تصور غلط كه تمرينات ايروبيك ماهيچه ها را سفت وعضلاني مي كند بسيار طبيعي است اما واقعيتش اين است كه انجام اين تمرينات تاثير بسيار كمي در سفت كردن ماهيچه ها دارد. در تمرينات معمولي ايروبيك ماهيچه هايي كه در بدن بيش از سايرين فعاليت مي كنند صدها حركت ماهيچه اي را به طور متناوب تكرار مي نمايند، بدون اينكه در مقابل اين تمرينات مقاومتي نشان دهند. در صورتيكه بخواهيد ماهيچه ها و عضلا تتان محكم و سفت شوند تمرينات وزنه تاثير قابل توجهي خواهند داشت.

برداشت غلط ديگر در اين مورد اين است كه اغلب تصور مي كنند با انجام تمرينات ايروبيك در تعداد دفعات محدود و زمان نرمال مي توانند چربي اضافي و وزن زيادي خود را به سرعت كاهش دهند! در صورتي كه اين تصور صحت ندارد و افراد براي كاهش وزن اضافي بدن بايد با برنامه اي ويژه به فعاليت بپردازند.
اگر هدف شما از ايروبيك رسيدن به يك تعادل و بالانس جسماني و بالا بردن درصد سلامتي و داشتن روحيه خوب است ، تنها راه تاثيرگذار و موثر در اين امر انجام مرتب و هميشگي تمرينات اين رشته مي باشدبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۳:۵۳:۵۲ توسط:ايروبيك موضوع:

خريد سي دي اموزشي ايروبيك كارمن

    خريد سي دي اموزشي ايروبيك كارمن,
    خريد سي دي اموزشي ورزش ايروبيك,
    دانلود سي دي هاي اموزش ايروبيك,
    سي دي هاي ايروبيك براي دانلود,

http://www.takbook.com/pdf/ebook4392%28www.takbook.com%29.pdf


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۳:۵۰:۵۵ توسط:ايروبيك موضوع:

سي دي ايروبيك فريبا بياچه

    سي دي ايروبيك فريبا بياچه,
    سي دي هاي آموزش ايروبيك,
    سي دي هاي ورزش و ايروبيك بانوان,
    دانلود سي دي هاي ورزش ايروبيك,

چه ساعتي از روز بهترين زمان براي انجام تمرينات ورزشي ايروبيك است؟ جواب اين سوال اين است: هر ساعتي كه مايل باشيد. مسئله ي مهم فقط انجام دادن آن است. ورزش هاي مداوم قلبي-عروقي مثل پياده روي، پله نوردي و دوچرخه سواري به مدت حداقل 30 دقيقه باعث سوختن چربي مي شود و اهميتي ندارد كه چه ساعتي از روز انجام مي گيرد.

هرچند، اگر مي خواهيد از هر دقيقه ي آن نهايت استفاده را ببريد، بهتر است كه زودتر از خواب بيدار شده و صبح ها قبل از اولين وعده ي غذايي اين تمرينات را انجام دهيد. انجام تمرينات با شكم خالي سه مزيت عمده نسبت به ساير ساعات دارد:صبح زود قبل از خوردن هر چيزي، سطح گليكوژن در ماهيچه ها و كبد پايين است. اگر ساعت 7 شب شام صرف مي كنيد و ساعت 7 صبح نيز صبحانه تان را ميل مي كنيد، 12 ساعت بدون غذا خوردن را گذرانده ايد. در اين 12 ساعت گرسنگي و غذا نخوردن سطح گليكوژن پايين مي آيد تا گلوكز مورد نياز بدن را تامين كند. در نتيجه، شما با بدني خالي از گليكوژن و سح قند پايين از خواب بيدار مي شويد و بدن آماده ي سوزاندن چربي هاست. ميزان چربي كه مي توانيد بسوزانيد نا مشخص است اما تحقيقات نشان داده است كه در اين حالت تا 300% بيشتر چربي مي سوزانيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۳:۴۷:۴۵ توسط:ايروبيك موضوع:

خريد سي دي آموزش ايروبيك

    خريد سي دي آموزش ايروبيك,
    دانلود رايگان سي دي ايروبيك,
    دانلود سي دي تصويري ايروبيك,
    دانلود سي دي هاي ايروبيك,

هدف اصلي شما از انجام ايروبيك اما اگر هدف شما از ايروبيك رسيدن به يك تعادل و بالانس جسماني، و بالا بردن درصد سلامتي و داشتن روحيه خوب است، بايد به خاطر داشته باشيد كه تنها راه تاثير گذار و موثر در اين امر انجام مرتب و هميشگي تمرينات ايروبيك مي باشد. حتي اگر اين تمرينات از حركات كششي بسيار طي مدت زمان كوتاهي برخودار باشند. سعي كنيد از ورزش ايروبيك لذت ببريد و تمريناتش را آسان بگيريد تا در طول يك مدت زمان مشخص تاثيراتش را ببينيد. از آنجاييكه عمده تمرينات ايروبيكي روي تكرار حركات تاكيد دارد، به همين جهت نياز چنداني به تمركز كامل ندارد (هرچند توجه و تمركز كافي از لحاظ تكنيكي در انجام هر ورزشي مهم است) ، اما به هر حال خواندن و گوش كردن به موزيكها و نوارهاي آموزشي، تماشاي برنامه هاي تلويزيوني ايده جالبي براي يادگيري بهتر تمرينات ايروبيك است. به خاطر داشته باشيد اگر شما نميتوانيد در حين تمرينات صحبت كنيد به اين علت است كه خوب تنفس نميكنيد، اگرچه شايد كمي سخت باشد، اما لذت بردن شما را از تمرينات دو چندان ميكند. جدول تمرينات ايروبيكي به طرز جالبي اطلاعاتي را كه شما بايد داشته باشيد در اختيارتان ميگذارد و به طور روزانه پيشرفت شما را مورد محاسبه قرار ميدهد. نكات مهم تمرينات خود را اعم از مدت زمان انجام و درجه سختي و آساني اش را يادداشت كنيد، زيرا اين شيوه خوبيست كه در طول يك دوره تمريني بفهميد چقدر به آمادگي بدني و جسماني رسيده ايد. مشاهده اين پيشرفتها شما را علاقه مند و پر انگيز به ايروبيك نگاه ميدارد.

 

ايروبيك در زنان
خانمها تصور مي‌كنند اگر با دستگاه، تمرين بدنسازي كنند، بدن آنها عضلاني مي‌شود، در اين رابطه بايد گفت كه ميزان عضلاني شدن و جذابيت به اين رشته، بين خانمها و آقايان و افراد مختلف، تفاوت دارد. زيرا بدن خانمها به علت اختلاف هورموني با آقايان واكنش متفاوت به اين تمرينات نشان مي‌دهد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۳:۴۶:۵۹ توسط:ايروبيك موضوع:

سي دي هاي ورزشي ايروبيك

    سي دي هاي ورزشي ايروبيك,
    خريد سي دي موزيك ايروبيك,
    سي دي صوتي موزيك ايروبيك,
خريد سي دي ورزش ايروبيك,

مايعات مورد نيازمان پس از ورزش

بيشتر ورزشكاران حدود 4 ليوان مايعات در هر يك ساعت از تمرينات از دست مي‌دهند. پس تلاش كنيم حدود 2 ليوان آب در فاصله كوتاهي پس از تمرينات بنوشيم تا مرحله بازيافت مايعات را انجام دهيم. اگر زياد عرق كرديم يا هوا گرم يا مرطوب است به تفاوت وزن قبل و بعد از و رزش دقت كنيم و براي هر 30 گرم وزن كم شده از بدنمان، 30 گرم آب بنوشيم.   

وعده غذايي‌مان پس از ورزش

مهم‌ترين نكته‌اي كه  بايد در نظر داشته باشيم اين است كه فكر نكنيم چون ورزش كرده‌ايم هرچه بخواهيم مي‌توانيم بخوريم. اكثر افراد پس از ورزش معمولاً بسيار گرسنه‌اند و همين احساس گرسنگي كافي است تا بيشتر از نيازشان بخورند و سراغ غذاهايي بروند كه كمكي به بدن‌شان نمي‌كند.

خوردن مواد غذايي صحيح در زمان مناسب پس از ورزش براي حفظ انرژي در سطح بالا، حفظ سطح بالاي تمرينات ورزشي و حفظ مرحله سوخت چربي در بدن ضروري است

خوردن بسيار زياد غذاهاي ناصحيح ممكن است دقيقاً منجر به خلاف آن چه از غذا انتظار داريم شود يعني آن چه خورده مي‌شود به جاي آن كه پس از  ورزش صرف ترميم و بازيافت ماهيچه‌ها و نيروي بدن شود تبديل به چربي مي‌شود و جز اضافه وزن و سخت كردن تمرينات فايده ديگري ندارد.

پس وعده‌ي ايده‌آل و مناسب چگونه است؟

كالري: به طور ايده‌آل تلاش كنيم تا انرژي كافي يعني 50 درصد انرژي سوزانده در طي ورزش را دريافت كنيم. مثلاً اگر در طي ورزش 600 كيلو كالري انرژي سوزانده‌ايم، تلاش كنيم پس از آن، 300 كيلو كالري دريافت كنيم. مهم نيست كه هدف شما حفظ وزنتان است يا كاهش وزن. مهم اين است كه با رعايت نكته‌ي گفته شده، شما در مسير رسيدن به هدف‌تان قرار مي‌گيريد.

كربوهيدرات: معمولاً 60 درصد كالري كه در اين زمان مي‌خوريم از كربوهيدرات به دست مي‌آيد؛ و بر خلاف آن چه مردم تصور مي‌كنند بدن‌مان در اين مرحله بيشتر به كربوهيدرات نياز دارد تا پروتئين؛ تا سوخت ماهيچه‌اي (گليكوژن) كه در طي ورزش مصرف كرده‌ايم مجدداً تأمين شده و ماهيچه‌ها براي تمرينات بعدي آماده شوند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۳:۴۶:۳۸ توسط:ايروبيك موضوع:

دانلود سي دي آموزش ايروبيك

    دانلود سي دي آموزش ايروبيك,
    قيمت سي دي آموزش ايروبيك,
    دانلود سي دي ورزش ايروبيك,
    سي دي آموزش ايروبيك قيمت,

http://hn12.asset.aparat.com/aparat-video/c65c6b9d652bee1140ae21ad613f3377689521.mp4


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۳:۴۳:۴۶ توسط:ايروبيك موضوع:

سي دي ايروبيك استاندارد

    سي دي ايروبيك استاندارد,
    ايروبيك سي دي Download
    سي دي آموزش ايروبيك,
    سايت فروش سي دي يا دي وي دي آموزشي تعمير تلويزيون,

http://hn13.asset.aparat.com/aparat-video/75702f0864fcc291a844cb6cfa5ef5e4766236.mp4


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۳:۴۳:۲۲ توسط:ايروبيك موضوع:

سي دي ايروبيك خارجي

    سي دي ايروبيك خارجي,
    ايروبيك سي دي اصفهان,
    سي دي ايروبيك 92,
    دانلود سي دي ايروبيك,

hn12.asset.aparat.com/aparat-video/4d8e01eefac51a4028b9f62ccf9041d21093365.mp4


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۳:۴۳:۰۰ توسط:ايروبيك موضوع:

دانلود سي دي آموزشي ايروبيك

    دانلود سي دي آموزشي ايروبيك,
    جين فوندا,
    رژيم جين فوندا,
    سي دي ايروبيك,

آب رابه‌عنوان نوشيدني اصلي خود درآوريد.بارهاوبارها رژيم گيرنده‌هائي را زير نظر داشته‌ام كه رژيم‌شان را به جديت كامل و در نظر گرفتن تمامي كالري دريافتيشان شروع كرده‌اند. اما اغلب موارد اين مسئله را فراموش كرده‌اند كه آب‌ميوه، سودا و نوشيدني‌هاي ديگر همچون نوشابه و … حاوي كالري مي‌باشند. به همين دليل تا جاي ممكن از نوشيدن اين قبيل مايعات كه حاوي كالري هستند خودداري كنيد و در عوض تمام تمركز خود را بر روي نوشيدن آب زلال و سالم متمركز سازيد. اگر اينكار را انجام دهيد مزاياي ذيل عايدتان خواهد شد. اشتهايتان كور خواهد شد چون كه آب به كنترل اشتها كمك مي‌كند. بعضي اوقات كه پس ازخوردن يك وعده غذاي خوب بازاحساس گرسنگي كرديداين حس نشانگركمبودآب مي‌باشد. نوشيدن آب در اين زمان‌ها باعث محو شدن اين اشتهاب كاذب خواهد شد.افزايش متابوليك را خواهيد داشت چون كه آب خنك باعث ارتقاء متابوليسم مي‌شود. روند كاهش چربي در بالاترين حد آن حفظ خواهد شد. براي اينكه چربي‌سوزي ظهور پيدا كند نياز به آب مي‌باشد.ديگر نيازي به نوشيدن مايعات غيرضروري نمي‌باشد. چون كه آب كالري ندارد.

غذايتان را از قبل آماده‌سازي. كالري كه اكثر رژيم گيرنده‌ها را از پا درمي‌آورد رفتن به سركار است. كار به خودي خود يك مشكل به حساب نمي‌آيد بلكه مشكل ساعت ناهار مي‌باشد. اگر فرد از قبل وعده غذائي خود را آماده نكرده باشد آن موقع است كه با موج ناهارخورها همراه شده و نهايتاً هر چه كه سرميز است را مي‌خورد و يا سراغ اولين پيتزافروشي و يا رستوران براي خوردن ناهار مي‌رود. بهترين راه بري حفظ يك رژيم غذائي منظم و قابل قبول (و بدون از دست دادن وعده‌هاي غذائي) از پيش آماده ساختن وعده غذائي مي‌باشد و بدين‌ترتيب در هر وعده غذائي فرد آگاه است كه قرار است چه غذائي را بخورد.

زودتر به رختخواب برويد كسر خواب باعث افزايش هورمون كورتيزول مي‌شود. كورتيزول هورموني است كه باعث ذخيره چربي و سوزاندن بافت عضله (و در كلام ديگر دقيقاً عكس آن كاري كه قصد انجام آن را داريد) و كاهش سطح تستوسترون (كه سطح بالاي آن براي تداوم چربي‌سوزي و افزايش حجم عضلاني شديداً موردنياز است) مي‌گردد.به‌رغم اينكه نياز به خواب در افراد مثل هر چيز ديگر زندگي متفاوت مي‌باشد و از فردي تا فرد ديگر تا حدودي فرق مي‌كند ولي به‌طور كل و به‌عنوان يك قاعده كلي خواب شبانه ۷ تا ۹ ساعت براي اكثريت افراد موردنياز مي‌باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۳:۴۱:۰۲ توسط:ايروبيك موضوع:

سي دي آموزشي ايروبيك جين فوندا

    سي دي آموزشي ايروبيك جين فوندا,
    سي دي ايروبيك جين فوندا,
    خريد سي دي ايروبيك جين فوندا,
    سي دي جين فوندا,

زنان باردار چگونه مي توانند ورزش ايروبيك را انجام دهند؟
زنان باردار با مشورت پزشك مي توانند اين ورزش را انجام دهند بخصوص كساني كه قبل از دوران بارداري ورزش ايروبيك انجام داده اند. در اين دوران نيز به راحتي مي توانند آن را انجام دهند به شرطي كه نكات ايمني مربوط به دوران بارداري را رعايت كنند مثل عدم جهش و پرش، عدم چرخشي كه شدت آن بالاست.بلكه مي توانند حركات پايه اي ايروبيك مثل راه رفتن، در جا زدن و حركات كششي و حركاتي كه در كلاس هاي آموزشي ارائه مي شود انجام دهند.سالني كه در آن اين ورزش انجام مي شود بايد از هواي مناسبي برخوردار باشد.زنان باردار مي توانند زير نظر مربي مخصوص از دستگاه هاي بدنسازي استفاده كرده و كارهاي قدرتي انجام بدهند.اگر اين اصول را رعايت كنند اين ورزش باعث خواهد شد افسردگي كه بسياري از زنان پس از بارداري به آن مبتلا مي شوند از بين رفته و وضع حمل راحتي داشته باشند.
به نظر شما براي توسعه و فراگير شدن ورزش ايروبيك چه اقداماتي بايد صورت گيرد؟
به نظر من بايد كلاس هاي آموزشي و بازآموزي را افزايش داد تا با علم ورزش در اين زمينه آشنا شوند. كلاس هاي آموزش ايروبيك بايد در سال چند بار بازرسي شود.متأسفانه اخيراً در بعضي از اين كلاس ها به جاي ايروبيك اقدام به حركات موزون و كارهاي ريتميك مي كنند و به جاي ورزش يك موزيك عربي مي گذارند و هم وقت كلاس را بيهوده تلف مي كنند و هم وجه خوب اين ورزش را خراب مي كنند.من فكر مي كنم علت آن هم به پايين بودن فرهنگ ورزش ما باز مي گردد.اگر ما اين ورزش را به صورت علمي در كلاس ها جابيندازيم و كلاس هاي آموزشي متعدد بر پا كنيم مطمئناً در توسعه اين ورزش موفق خواهيم بود.بايد فرهنگ سازي كنيم تا وقتي كه زن سالخورده اي وارد اين كلاس ها مي شود و يا قصد انجام حركات ايروبيك را در پارك دارد بتواند قبل از آن نرمش هاي مخصوص به اين ورزش را انجام بدهد. مربيان ما بايد آموزشهاي لازم و تخصصي را فرابگيرند و دقت كافي را در گرم كردن بدن ورزشكاران و يا سرد كردن علمي بدن آنها داشته باشند زيرا وقتي اين كارها علمي صورت نگيرد بدن بلافاصله آسيب مي بيند.مربيان ما با اخلاق خوب در جذب مردم به ورزش و سلامت جامعه نقش مهمي را دارند.

اهداف ورزش ايروبيك
١ – افزايش سطح هوازي بدن.
٢ – افزايش و پيشرفت استقامت بدن.
٣ – افزايش كارايي دستگاه گردش خون.
۴ – كاهش ضربان قلب.
۵ -كاهش درصد چربي.
۶ -پيشگيري از امراض قلبي- عروقي.
٧ -پيشگيري از افسردگي و بي خوابي.
٨ -افزايش تمركز و هماهنگي عصبي عضلاني.
٩ -ايجاد تناسب اندام.
١٠ – افزايش سلامت فكر ، روح ، جسم ، نشاط و شادابي .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۳:۴۰:۵۱ توسط:ايروبيك موضوع:

ايروبيك بانوان

ايروبيك بانوان,
فيلم آموزش بستن موي بانوان,
دانلود فيلم آموزش ورزش بانوان,
دانلود فيلم آموزش ايروبيك با چوب,

يروبيك چه اثرات مثبتي بر روحيه و بدن انسان دارد؟
ايروبيك به معني هوازي است يعني ورزشي كه در آن دچار كمبود اكسيژن نمي شويم. اين ورزش باعث بالارفتن استقامت قلبي و عروقي مي شود و استقامت عمومي بدن را توسعه مي دهد.به طور كل ايروبيك از دسته ورزش هاي طولاني است كه شدت آن كم است مانند راه رفتن، دوچرخه سواري، شنا كردن و كوهنوردي.در اين ورزش هوازي كه مدت آن طولاني و شدت آن كم است هيچ گاه دچار كمبود اكسيژن نمي شويم.در حالي كه ورزش هاي غير هوازي مدت شان كوتاهتر ولي داراي شدت زيادي هستند و معمولاً زمان آن زير يك دقيقه است مثل وزنه برداري، دو سرعتي و يا شناي سرعتي.در اين ورزش ها كه شدت آنان بالا است تقريباً ۸۵ درصد يا ۹۵ درصد انرژي مصرف مي شود و بايد مابين آن استراحت كرد.

ايروبيك چه ويژگي هاي مثبتي نسبت به ورزش هاي ديگر دارد؟
در كشورمان وقتي درباره ايروبيك صحبت مي كنيم اكثراً تصور مي كنند كه ايروبيك يك ورزش انفرادي مثل دويدن و شنا كردن است ولي ايروبيك يك ورزش گروهي است كه در سالني كار هوازي انجام مي دهند به طوري كه باعث توسعه بيشترين فاكتورهاي آمادگي جسماني در انسان مي شود مثل قدرت، استقامت، انعطاف پذيري، هماهنگي، چابكي، تعادل، توازن، عكس العمل و غيره.ايروبيك باعث مي شود كه اين فاكتورها دربدن انسان زياد شود و شخصي كه درصد بالايي از اين فاكتورها را برخوردار باشد مي توانيم بگوييم از آمادگي جسماني مطلوبي برخوردار است.وقتي اين ورزش را به صورت گروهي انجام مي دهيم به غير از افزايش اين فاكتورها از افسردگي نيز جلوگيري مي شود و باعث ترشح هورمون آندرو فين كه هورموني نشات آور در مغز است مي شود. در اين ورزش حضور ذهن تقويت مي شود يعني در اصل، حافظه را ورزش مي دهيم و از افسردگي جلوگيري مي كند و باعث مي شود تا روحيه خيلي خوبي بعد از انجام اين ورزش پيدا كنيم.معمولاً اين ورزش نيم ساعت تا ۴۵ دقيقه طول مي كشد.ورزش ايروبيك براي همه گروه هاي سني از جمله سالمندان، كودكان و حتي زنان باردار مناسب است.علت اين كه مي گويند اين ورزش حافظه را تقويت مي كند به خاطر اين است كه ايروبيك از يك سري حركات تركيبي تشكيل شده كه با موزيك همراه است و كساني كه در اين كلاس ها شركت مي كنند به خاطر اين كه اين حركات را مي بايست در ذهن خود بسپارند ناخود آگاه فكرشان مشغول حفظ اين حركات مي شود و از آن حالت افسردگي و ناراحتي هاي روحي به اجبار هم كه شده حداقل براي ۴۵ دقيقه تا يك ساعت خارج مي شويد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ اسفند ۱۳۹۳ساعت: ۰۳:۴۰:۲۵ توسط:ايروبيك موضوع: